Biuro rachunkowe Łódź

Biuro rachunkowe OLIMPUS  powstało w Łodzi w 1996 roku,  założone przez Annę Steglińską. W 2005, powstał oddział  biura w Andrespolu pod nazwą „OLIMPUS – BIS”, jego kierowniczką jest Kamila Michniewicz.

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych oraz średnich firm, osób fizycznych, spółek, spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, fundacji i sklepów.

W ofercie biura znajduje się prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, a także doradztwo, w tym  informujemy klientów na bieżąco o zmianach zachodzących w przepisach i przypominamy o terminach podatkowych. W razie potrzeby reprezentujemy swoich klientów w Urzędach Skarbowych i  ZUS-ie, pozostając w stałym kontakcie z tymi instytucjami.
 
Na życzenie klientów przygotowujemy i wypełniamy wymagane w Urzędach dokumenty oraz  zestawienia finansowe i statystyczne . W zakresie usług kadrowo płacowych nasze biuro prowadzi dokumentację kadrową.


 Wszystkie prowadzone przez nas rozliczenia  oraz cała rachunkowość prowadzone są komputerowo na programach zgodnych z aktualnymi ustawami podatkowymi. Daje nam to możliwość bieżącego przygotowywania zestawień księgowych na życzenie klienta, w dowolnym momencie miesiąca rozliczeniowego.